Jan Kokavec

Jan Kokavec

Jan Kokavec

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

  • Consulting/Business
  • Politológia/Medzinárodne vzťahy
  • Neziskový sektor

Jano študoval manažment na University of Cambridge a verejnú správu na Sciences Po Paris so zameraním na juhovýchodnú Áziu. Momentálne sa venuje strategickému poradenstvu finančných inštitúcií v spoločnosti Boston Consulting Group. Ma tiež skúsenosti z farmaceutického, telekomunikačného priemyslu a start-up ekosystému v Hong Kongu. Zúčastnil sa štyroch majstrovstiev sveta v akademickej debate a spoluorganizoval TEDx.

Moje aktivity:

V minulosti som aktívne debatoval, radil start-upom a participoval v non-profit projektoch. Voľny čas najradšej trávim cestovaním s blízkymi.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Mám radosť z poznávania nových vecí a skúsenosti z viacerých sektorov, krajín a aktivít – nie vždy však na veľmi detailnej úrovni. Rád ti preto pomôžem skôr zorientovať sa medzi možnosťami štúdia, práce či mimoškolských aktivít, než expertnou znalosťou konkrétnej oblasti. Vždy sa snažím dávať dôraz na výsledok, preto ak niečo spolu začneme, tak to pevne verím aj dokončime. Preferujem osobne stretnutia. Je však možné, ze kvôli pracovným povinnostiam väčšina našej komunikácie bude prebiehať na diaľku.

©2017 Leaf

Log in with your credentials

Forgot your details?