Martin Milenovský

Martin Milenovský

Martin Milenovský

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

  • Business, Consulting, Podnikanie
  • Ekonómia, Financie, Bankovníctvo
  • Automobilový priemysel
  • Šport

Martin vyštudoval ekonómiu a financie na Univerzite Karlovej v Prahe a management na University of Cambridge. Okrem toho študoval aj teoretickú ekonómiu v Nemecku na Universität Mannheim. V súčasnosti sa venuje manažérskemu poradenstvu pre globálneho lídra v tejto oblasti, McKinsey & Company, kde dosiaľ radil klientom z oblasti automobilového, finančného a energetického priemyslu v rôznych krajinách naprieč Európou. Pred tým pracoval v iných poradenských firmách ako aj pre profesionálny futbalový klub na Slovensku. Práve futbal a šport je jeho najväčšou voľnočasovou záľubou.

 

Moje aktivity:

V minulosti som pracoval aj pre študentskú organizáciu 180 Degrees Consulting, ktorá sa zameriava na pro-bono poradenstvo. Aktívne sa zaujímam o šport aj z ekonomicko-komerčného hľadiska – publikoval som môj výskum o vplyve peňazí na športové výsledky a vo voľnom čase som pomáhal pripraviť marketingovú stratégiu pre prvoligový futbalový klub na Slovensku.

 

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Som zvedavý človek, ktorý si veľmi rád rozširuje obzory. Očakávam teda, že sa budem môcť učiť a inšpirovať aj ja od teba. Mám veľmi dobrý prehľad o možnostiach štúdia v zahraničí, nielen vo svojom obore a veľmi rád ti pomôžem vybrať tú správnu cestu za tvojimi cieľmi.

 

©2017 Leaf

Log in with your credentials

Forgot your details?