Roman Bašár

Roman Bašár

Roman Bašár

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

  •  private equity, projektové financie, investovanie, energetika
  •  komodity, trhy, makroekonómia, infraštruktúra
  •  všetky spoločensko-vedné odbory (psychológia, sociológia, politológia)
  •  vzdelávanie, motivácia, osobný rozvoj

Pochádza z východného Slovenska, odkiaľ nastúpil na strednú školu na bilingválne anglicko-slovenské gymnázium do Sučian pri Martine. Kedže sa vďaka gymnáziu jeho angličtina dostala na vysokú úroveň, šiel študovať finančnú ekonómiu na univerziu v St Andrews, Škótksko. Počas štúdia pracoval na plný úväzok, aby si mohol hradiť svoje študijné náklady a takisto jedno leto stážoval v ekonomickej neziskovej organizácii INEKO. Po štúdiu krátko pracoval v technologickom start-upe (teraz) Exponea, neskôr sa zamestnal v prvom private equity infraštruktúrnom fonde na Slovensku, IPM LLP, kde naďalej pracuje a je tam veľmi šťastný.

 

Moje aktivity:

Som celoživotným športovcom, robil som všetko od folklórneho tanca v Zemplíne, cez futbal až po stolný tenis. Dnes sa najviac venujem spoznávaniu Slovenska cez turistiku a už takmer neexistuje v Tatrách verejne dostupný vrch, na ktorom som nestál. Okrem športu je mojou druhou vášňou čítanie. Knižnica sa blíži počtom kusov k 300 a nachádzajú sa v nej kúsky zo vštekých oblastí, ktoré patria medzi moje pracovno-osobné záujmy. Popri práci spolu s ďalšími kamarátmi spolupracujeme na kampani na podporu Zuzky Hlávkovej (Som naivný). Venujem sa takisto aj svojej priateľke, architektke, ktorá mi vždy ukáže aj iný, viac citovo-umelecký pohľad na témy o ktorých spolu diskutujeme, čím sa obaja veľmi obohacujeme (a miestami aj vytočíme) :)

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Rád by som preferoval osobný kontakt a vďaka bodu o celoživotnom športe je dosť možné, že namiesto kaviarne by sme sa stretli pri prechádzke po lese (na lokalite až tak nezáleží, keďže po ceste na východ sa z Bratislavy viem zastaviť takmer kdekoľvek).

©2017 Leaf

Log in with your credentials

Forgot your details?