Tom Hubocan

Tom Hubocan

Tom Hubocan

Mám vedomosti alebo skúsenosti z týchto oblastí:

  • Inžinierstvo
  • Ropa, Plyn, Energetika
  • Výskum

Tom vyštudoval chemické inžinierstvo na University of Toronto, kde sa behom štúdia venoval výskumu biotechnológií a dechtových pieskov. Už počas štúdia pracoval v rafinérií ropnej spoločnosti ExxonMobil, kde mal na starosti projekty spojené s kontrolou procesov a procesným inžinierstvom. Momentálne pracuje pre energetickú spoločnosť Shell v severnej časti Alberty, kde ako prevádzkový inžinier dohliada na ťažbu ropy a zemného plynu.

 

Moje aktivity:

Som dobrodruh a milujem cestovanie. Láka má spoznávať neobykle časti sveta, nových ľudí a kultúry. Vo voľnom čase ma môžeš nájsť na hrebeňoch v Rocky Mountains, v práci zase v tundre v 30-stupňových mrazoch alebo v najväčších mestách Severnej Ameriky. Taktiež sa veľmi rád lyžujem, pretekám na motokárach a behám.

Čo by o mne mal vedieť môj mentee:

Naša komunikácia bude prebiehať online, pokiaľ by som zrovna nebol na návšteve Európy. Veľmi rád by som ti ukázal, aké možnosti môže poskytnúť štúdium a kariéra v oblastiach, ktoré by ťa možno prirodzene nenapadli. Dúfam, sa nebojíš vyjsť zo svojej „zóny komfortu“. Chcel by som podporiť tvoju zvedavosť, a ukázať ti, že sa dá uspieť a byť šťastný aj ďaleko od domova, rodiny a vecí, na ktoré bol človek zvyknutý.

©2017 Leaf

Log in with your credentials

Forgot your details?